Konferencja Kierowników Jednostek Administracji Centralnej Uczelni Technicznych

Kategorie

​ Centrum Kształcenia było gospodarzem Konferencji Kierowników Jednostek Administracji Centralnej Uczelni Technicznych odpowiedzialnych za Kształcenie i Sprawy Studenckie. ​

Image

W dniach 15-17 listopada Centrum Kształcenia było gospodarzem Usunięto obraz.Konferencji Kierowników Jednostek Administracji Centralnej Uczelni Technicznych odpowiedzialnych za Kształcenie i Sprawy Studenckie.
Jest to regularne spotkanie, które służy wymianie doświadczeń i dobrych praktyk, integruje środowisko oraz dostarcza informacji na temat planowanych zmian w kształceniu i sprawach studenckich. Panele dyskusyjne poprowadzili:
Usunięto obraz.Mikropoświadczenia (Adrianna Kozłowska)
Usunięto obraz.Studia wspólne i cyfrowy dyplom (Aleksandra Matukin-Szumlińska)
Usunięto obraz.e-doręczenia (Piotr Szumliński )
Usunięto obraz.mDowód i mLegitymacja (Anna Pawlik, Joanna Kliś oraz Marek Gosławski )

Uczestnicy spotkania mieli także okazję poznać historię i kulturę naszego miasta.

Przykładowa grafika